Hartmanes konsultāciju centrs

BAHA ZIEDU TERAPIJA

Terapijas darbā tiek izmantotas Baha ziedu terapijas metodes.

Angļu ārsts Edvards Bahs (1886-1936), strādājot par ķirurgu, imunologu, bakteriologu un homeopātu, secināja, ka cilvēka veselības stāvokli visbūtiskāk ietekmē emocionālā pašsajūta, tāpēc savvaļas augu vidū meklēja un atrada augus, kuru dziedinošais spēks palīdz atbrīvoties no nevēlamiem un postošiem emocionāliem stāvokļiem. E. Bahs novēroja, ka slimību cēlonis ir tādas „kļūdas” kā neiecietība, nelīdzsvarotība, neizlēmība, cietsirdība, naids u.c. Ārsts uzskatīja, ka jāārstē cilvēks, nevis viņa slimība, jo laimīgs cilvēks ir vesels. Viņa izveidotā ārstniecības metode – Baha ziedu terapija – mūsdienās ir plaši pazīstama visā pasaulē. Šajā terapijā ir 38 ziedu esences, katra no tām palīdz transformēt precīzi definētu negatīvu psiholoģisku stāvokli, iedarbojoties uz emocionālo un mentālo pasauli, palīdzot naidpilnajiem izjust mīlestību, vienaldzīgajiem atrast dzīves jēgu un izmisušajiem rast cerību un ticību. Ziedu esences satur auga pozitīvo dziedinošo spēku – pozitīvās vibrācijas.

Mūsdienās Baha ziedu esences izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē kā pašārstēšanās līdzekļus, jo tie ir droši lietošanā. Baha ziedu līdzekļus var droši lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības formu vai medikamentiem. Baha ziedi veicina atveseļošanos, īpaši, lietojot regulāri. Nepareizi piemeklēti ziedi nekaitē un nerada pretēju reakciju. Baha ziedu terapija neaizstāj medicīnisku palīdzību.

Viens no Baha ziedu terapijas pamatprincipiem ir vienkāršība. Šajā terapijā visu var izdarīt cilvēks pats – gan pagatavot šos dziedinošos līdzekļus, gan piemeklēt sev un citiem piemērotākās esences.

Otrs Baha ziedu terapijas pamatprincips ir individualitāte, tāpēc iepriekš nekad nav iespējams pateikt, kā Baha ziedi uz konkrēto cilvēku iedarbosies, kā arī to, cik ilgi tie jālieto un pēc cik dienām tiks izjustas pirmās pozitīvās pārmaiņas. Iedarbība un lietošanas laiks būs atkarīgs, pirmkārt, no vēlmes pārvarēt akūtu vai ilgstošu emocionāli psiholoģisku stāvokli. Otrkārt, no tā, cik precīzi ir izdevies piemeklēt piemērotos ziedus konkrētajai situācijai.

CENA

70EUR / 90 min sesija
vienam dalībniekam


KLIENTI

Bērni no 6 g.v., pusaudži, pieaugušie