Hartmanes konsultāciju centrs

AROMATERAPIJA

Aromaterapija ir alternatīvās medicīnas metode, ko pielieto arī slimību profilaksei un ārstniecības nolūkos, izmantojot tīras ēteriskās eļļas, ēterisko eļļu saturošus augus un no tiem iegūtos produktus.

Aromaterapija iedarbojas uz slimību cēloņiem, nevis sekām. Pareizi izvēlētas ēteriskās eļļas  iedarbojas nomierinoši, stimulējoši, tās spēj dziedināt un stimulē organisma aizsargspējas un  imunitāti.

Pirmo reizi vārdu aromaterapija minēja franču kīmiķis Rene Gattefosse 1907.gadā un nozīmēja smaržu izmantošanu ārtsniecībā (kā zāles). Viņš atklāja, ka ēteriskās eļļa iesūcas ādā dažās minūtēs un ar ārpusšūnu šķidruma palīdzību nokļūst asinīs un limfā, kas tās aiznes tālāk uz citām mūsu organisma sistēmām.  Šis process katram indivīdam, kā arī katrai eļļai ir atšķirīgs - iedarbība var ilgt no 1/2 stundas līdz 12 stundām.

Smaržām ir neatņemama un svarīga nozīme mūsu dzīvē. Katram ir sava mīļākā smarža, savas atmiņas un asociācijas, kas saistītas ar to. Noteikta smarža raisa gan priecīgas, gan skumjas atmiņas.  Dažādas smaržas ir mums apkārt ikdienā, tās ietekmē mūsu labsajūtu un noskaņojumu. Augu aromāti noņem nogurumu, uzlabo atmiņu, uzlabo miegu. Atrodot savu smaržu var uzlabot savu veselību, uzlabot savas dzīves kvalitāti, kā arī sasniegt lielākus panākumus savos darbos. Tā kā aromaterapijā tiek izmantotas tikai un vienīgi tās smaržas, kuras konkrētajam klientam patīk un izraisa pozitīvas asociācijas, tad katram klientam viņa izvēlētās ēteriskās eļļas būs atšķirīgas.  

Katrs cilvēks ir individualitāte, tādēļ aromaterapija ir individuāla terapija. 😊

CENA

70EUR/sesija

SESIJAS ILGUMS

90 min.

KLIENTI

pusaudži no 16 g.v., pieaugušie